Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-02-19

Geros naujienos

Publikuota: Naujienos

Taip jau atsitiko, kad universitete šį semestrą yra toks modulis “programavimo praktika”. Per visą semestrą reikia padaryti vieną programą - užduotis pasirenkama iš sąrašo arba individuali. Pagalvojau, kad tai puiki proga padaryti kažką įdomesnio - galvoj sukosi daug seniai sugalvotų projektų,
bet galiausiai nusprendžiau paimti šį žaidimą (visgi reikia jį užbaigti :).
Beje, yra ir reikalavimai: programa turi veikti GNU/Linux sistemoje.
Taigi prie visų darbų dar prisidės portinimas. Kolkas jis neatrodo labai baisus, nes naudoju multiplatforminius lib’us (OpenGL, OpenAL), GCC kompiliatorių. Iš pradžių galvojau GNU/Linux’e naudoti SDL (populiarus, paprastas…), bet pabandžiau ir kažkaip jis man pasirodė skystokas… Dabar taikausi į gryną X-Window (X11),- jei viskas pasiseks, tai tikriausiai jį ir naudosiu.

O šiaip paskutiniu metu daugiausiai testavau su grafika. Čia paveiksliukas, kaip atrodo “Environment Mapping” - netikri atspindžiai. Dar bandžiau padaryti “tikrų” projekcinių šešėlių renderinimą, bet dar iki galo neperkandau matricų transformacijų.


Atgal į: Geros naujienos